Smartex AI

Erken tespit ve denetimden yararlanarak kumaş hatalarını en aza indirerek insan denetimine olan ihtiyacı önemli ölçüde azaltıyor. Smartex AI, Maliyet Tasarrufu,Verimlilik artışı,Üretim raporlama,İş gücü Azaltma,Kaliteli üretim gibi konularda bizi rekabet ettiğimiz diğer firmalara göre bir adım öne çıkartıyor.

DOSORAMA

Güvenilirlilik ve sonuçların tekrar üretilebilirliği enerji ve su tasarrufuna neden olmaktadır ve laboratuarda hızlı boyama süreleri ve büyük ölçekli üretim için sonuçların daha kısa sürede algılanmasını sağlamaktadır. Bu özel sistem, herhangi bir manüel müdahale gerekmeksizin tam otomatik olarak, bütün laboratuar iş çevrimlerinde kullanılabilmektedir, bu da proses sırasında insan hatalarından korumaktadır. Sistem saatlerce makine teknisyenine ihtiyaç duymadan çalışabilmektedir ve stratejik sektörler için ileri teknoloji çözümler sunmaktadır.

Özellikler:

  • Toz boyar madde kullanımı ile otomatik çözelti hazırlanması
  • Yıpranmış ve yenilenecek şişelerin otomatik yıkanması
  • Boya kazanlarında direk dağılma
  • şişe, pipet, malzeme tutucuları ve toz çözelti dağıtımı konteynırları için robotize sistem
  • 24 bağımsız boyama ünitesi (20g, 100g, 200g ve 500g) ile 160 farklı boyama çevrimine kadar tam otomatik olarak değişik nitelikteki malzemeler ile toplu üretim boyama döngülerini tam üretebilme